Hall auction - 75th autumn auction of bank notes, coins and orders

Select a content
Phaleristics
Notafilie
Numismatics

Online bidding has ended

Sorted by
title | prices | numbers
Sort Type
ascensional | descending
World
261 British Virgin Islands - 200 Dollars 2014, Ag 0,999 + krystaly, 2 Kg, Augustus Caesar 2000. výročí úmrtí, náklad 50 ks, průměr 140 mm, etue, certifikát, K.M. 470 140000
Open in new window proof
Medal
262 Česká společnost drobné plastiky - Cu a Al medaile Na výstavě ve Waldesově muzeu - ražba firmy Karnet a Kyselý pro návštěvníky výstavy, ČSPDP A-0, 2 ks 500
Open in new window 0/0
263 ČNS - pobočka v Brně - AE medaile Dr. h.c. Jan Masaryk 1948. Poprsí zleva, opis / budova právnické fakulty v Brně, opis, text. Bronz 60 mm, 97,71 g, signováno M. Láska, F.A2/1b 800
Open in new window 0/0
264 Spolkové - AE jednostranná medaile b.l., Lovecký a kynologický spolek moravský v Brně. Psí hlava čelně držící v tlamě kachnu, text. Bronz 52x55 mm, původní etue 200
200 Open in new window 0/0
265 Záslužné - AE medaile b.l., Uznání zásluh zemědělství, Zemědělské rady pro markrabství Moravské, Český odbor. Bronz, 45 mm, 38.22 g, značeno PICHL, původní etue 400
1100 Open in new window 0/0
266 Záslužné - AE medaile b.l., Uznání zásluh zemědělství, Zemědělské rady pro markrabství Moravské, Český odbor. Bronz, 53 mm, 71,34 g, značeno PICHL, původní etue 500
1200 Open in new window 0/0
267 Záslužné - AE medaile b.l., Uznání zásluh zemědělství, Zemědělské rady pro markrabství Moravské, Český odbor. Bronz, 53 mm, 70,83 g, značeno PICHL, původní etue 500
950 Open in new window 0/0
268 Záslužné - AR medaile b.l., Uznání zásluh zemědělství, Zemědělské rady pro markrabství Moravské, Český odbor. Stříbro, 45 mm, 34.76 g, značeno PICHL, na hraně punc Ag, původní etue 900
4600 Open in new window 0/0
269 Záslužné - AE medaile b.l., Německá sekce Rady státní kultury pro Moravu, za zásluhy v oblasti zemědělství. Bronz 40 mm, 22,25 g, značeno V.O. (Viktor Oppenheimer), původní etue 300
Open in new window 0/0
270 Záslužné - AE medaile b.l., Německá sekce Rady státní kultury pro Moravu, za zásluhy v oblasti zemědělství. Bronz 60 mm, 73,27 g, značeno V.O. (Viktor Oppenheimer), původní etue 500
750 Open in new window 0/0
271 Záslužné - AR Medaile b.l., Obchodní a živnostenská komora v Brně - ZA ZÁSLUHY, na hraně ryzostní značka Ag 800 a značka výrobce K (Mincovna Kremnica), 51 mm, 48,83 g, původní etue 600
2000 Open in new window 0/0
Medals by Authors
272 Brůha Jaroslav 1889-1969 - AE Medaile - Závody ČS obce sokolské. Stojící sokol s roztaženými křídly zleva, opis, lipová ratolest / Tři postavy sportovců, za nimi stadion. Bronz 50 mm, 46,80 g, původní etue s textem, III. mezisletové závody Československé Obce Sokolské 1928 500
Open in new window 0/0
273 Harcuba Jiří 1928-2013 - AR medaile 50.výročí a okupace Československa 1918 - 21.8.1968, punc, Ag 0,900, 35 mm 5000
23000 Open in new window 0/0
274 Harcuba Jiří 1928-2013 - BR medaile 40.výročí založení ČSSPDP 1977, 65 mm, 110 g, náklad 180 ks, ČSPDP A-4b 1000
1400 Open in new window 0/0
275 Harcuba Jiří 1928-2013 - AR medaile 40.výročí založení ČSSPDP 1977, punc Ag 0,900, 65 mm, 129,6 g, náklad 20 ks, ČSPDP A-4a 10000
10000 Open in new window proof
276 Harcuba Jiří 1928-2013 - BR medaile Julius Sém 1977 ČNS, 40 mm, 500
500 Open in new window 0/0
277 Harcuba Jiří 1928-2013 - BR medaile Karel IV - motiv nepřijatého návrhu pro ražbu dukátu 1978, 38 mm, 23 g, náklad 210 ks, ČSPDP A-5b, Aurea M105b 500
900 Open in new window 0/0
278 Harcuba Jiří 1928-2013 - BR medaile Karel IV - motiv nepřijatého návrhu pro ražbu 2 dukátu 1978, 38 mm, 24 g, náklad 220 ks, ČSPDP A-6b, Aurea M106b 500
2000 Open in new window 0/0
279 Harcuba Jiří 1928-2013 - BR medaile Karel IV - motiv nepřijatého návrhu pro ražbu 5 dukátu 1978, 38 mm, 24 g, náklad 280 ks, ČSPDP A-7b, Aurea M107b 500
550 Open in new window 0/0
280 Harcuba Jiří 1928-2013 - BR medaile Karel IV - motiv nepřijatého návrhu pro ražbu 10 dukátu 1978, 38 mm, 24 g, náklad 210 ks, ČSPDP A-8b, Aurea M108b 500
1200 Open in new window 0/0
Sorted by
title | prices | numbers
Sort Type
ascensional | descending