| 1185
Um?ní - dv? secesní reliéfní pohlednice s hliníkovou fólií, hudba, FLORE, dobrá kvalita, zajímavé
200
Kč
DOP.
| 1186
Um?ní - soubor 30 ks um?lekých bar. pohlednic "Egon Schiele", vydáno 1994 v Kolín?, dobrá kvalita
200
Kč
| 1187
Um?lecké - sestava 4 ks bar. litografií s r?znými nám?ty, dobrá kvalita
200
Kč
DOP.
| 1188
Um?lecké - "Un bon - vivant" jednobar. pohl. použitá 1909, dobrá kvalita
200
Kč
200
Kč
DOP.
| 1189
Um?lecké - sestava 3 ks bar. pohl. "BALLERINI & FRATINI - FIRENZE 31", sign. Chiostri, nepoužité, dobrá kvalita
300
Kč
DOP.
| 1190
Velikono?ní pohlednice vydaná k 10tému výr. vzniku ?SR, použítá 1928, + jednobar. litograf. použitá 1923
300
Kč
DOP.
| 1191
Známky - bar reliéfní. litograf. koláž Švýcarsko s obrázkem Ženevy, použitá 1907
400
Kč
400
Kč
DOP.
| 1192
Známky - dv? bar. pohlednice s nám?tem známkomluva
200
Kč
DOP.
| 1193
Známky - bar. reliéfní litograf. koláž "Briefmarkensprache", nepoužitá
200
Kč
200
Kč
DOP.
| 1194
Žertovné - bar. pohlednice Luftschiffer werfen Ballast aus, nepoužitá, dobrá kvalita
200
Kč
DOP.