321
František Josef I. 1848-1916 - Jednostranná AE litá plaketa 1901 ke 400. výročí dolnorakouského místodržitelství věnovaná hejtmanem Erichem Grafem Kielmanseggem. Poprsní císaře Maxmiliána I. a Františka Josefa, uprostřed korunovaný dvouhlavý orel. Signováno A. Scharf, Bronz 115x160 mm. Hauser:1857
1000
Kč
2400
Kč
1
322
František Josef I. 1848-1916 - AR Medaile 1909 na 100.výročí tirolského povstání (R.Neuberger, Prinz), 45 mm
12000
Kč
1/0
323
František Josef I. 1848-1916 - AE Medaile Státní cena Františka Josefa I., I. Mezinárodní výstava myslivosti Vídeň 1910. Portrét Františka Josefa I. zprava / Diana l. stojící s lukem. Signováno R.Marschall, Bronz 89 mm, Hauser3131
3000
Kč
9000
Kč
0/0
324
František Josef I. 1848-1916 - AE Medaile (Neuberger) - na spojenectví s Německem 1914/1915, Sign., patinov. bronz 60 mm
7000
Kč
1/0
325
František Josef I. 1848-1916 - AR větší žeton na korunovaci uherským králem 1867, Ag 29 mm, 5,52g, patina
7400
Kč
1/1
326
František Josef I. 1848-1916 - AR větší žeton na korunovaci císařovny Alžběty v Budapešti 1867 v maďarštině, Ag 24 mm
9000
Kč
1/1
327
Kadaň - AE medaile Za zásluhy, obchodní, průmyslová a zemědělská výstava v Kadani 1885. Erb města, opis / text ve vavřínovém věnci. Bronz 50 mm, 59.04 g., signováno J. Christlbauer
300
Kč
5200
Kč
0/0
328
Kladno - AE medaile, Zásluze a práci, krajinská výstava na Kladně 1902, Bronz, 54 mm, značeno Šmakal Praha
300
Kč
3400
Kč
1/1
329
Žatec - AE medaile Za pokrok, obchodní výstava v Žatci 1887. Alegorie obchodu, opis / text ve vavřínovém věnci. Bronz 47 mm, 42.81 g., signováno Quintus (Alexander Quintus)
400
Kč
2600
Kč
0/0
330
Berlín - AE pamětní medaile výstavy německých průmyslových výrobků 1844. Sedící Germania s věncem, opis / lokomotiva ve věnci, opis. Bronz 45 mm, signováno Loos-Lorenz a Schilling F.
400
Kč
600
Kč
0/0
331
Hamburk - AE medaile na památku ztráty asi čtvrtiny města při „Velkém požáru“ v roce 1842. Fénix vstávající z popela, opis / mapa města s vyznačenými částmi zničenými požárem, opis. Bronz 44 mm, nesignováno
600
Kč
600
Kč
0/0
332
Hamburk - AE čestná medaile u příležitosti oslav 50. výročí založení Společnosti přátel vlasti a školství 1855. Stojící muž ve středověkém kostýmu zalévá květiny, vpravo dub, opis / text ve věnci, opis. Bronz 42 mm, signováno Lorenz F.
400
Kč
400
Kč
0/0
333
Vídeň - Cu medaile (Joh. Schwedtner) k 25.výročí spolku vídeňských starožitníků, 50 mm, ryska, starý podložní lístek
8000
Kč
0/0
334
Vídeň - AR medaile (sign. MD) k vybudování vídeňské university 1756, 29 mm
8000
Kč
1/1
335
Ženeva - AE medaile Mezinárodní unie na záchranu dětí, mezinárodní kreslířská soutěž pro děti 1928. Na reversu jméno oceněné. Bronz 50 mm, signováno A.J.G.
200
Kč
200
Kč
1/0
336
Jednostranná AE plaketa 40 let Československé obce střelecké. Pozlacený bronz 63x58 mm, původní obal se značkou výrobce K. Štěpánek výroba odznaků Praha II.
400
Kč
1700
Kč
0/0
337
Motorismus - Československo, smaltovaný znak Praga, 55x31 mm
300
Kč
900
Kč
1
338
Motorismus - Československo, jednostranná plaketa, hvězdicová jízda Č.A.M.S. do lázní Luhačovic 24. 6. 1933. Bronz 50 x 75 mm.
200
Kč
4000
Kč
0
339
Motorismus - Československo, jednostranná plaketa, zájezd motoristů do Olomouce 21. 3. 1937. Bronz 48 x 70 mm.
200
Kč
2800
Kč
0
340
Motorismus - Československo, 2x jednostranná plaketa, Hradecký okruh, 9.5.1948 hliník 35x55 mm na dřevěné podložce 78x108 mm, 14.5.1950 bronz 60x40 mm., obě signovány Klán.
200
Kč
1100
Kč
0/0