Hall auction - 28th written auction of postcards

Select a content
Mistopis Belgie / Topography Belgium Mistopis Bosna a Hercegovina / Topography Bosna Hercegovina Mistopis Bulharsko / Topography Bulgaria Mistopis Cechy a Morava / Topography CS Mistopis Cerna Hora / Topography Montenegro Mistopis Chorvatsko / Topography Croatia Mistopis Dansko / Topography Denmark Mistopis Finsko / Topography Finland Mistopis Francie / Topography France Mistopis Italie / Topography Italy Mistopis Jugoslavie / Topography Yugoslavia Mistopis Lotyssko / Topography Latvia Mistopis Lucembursko / Topography Luxembourg Mistopis Madarsko / Topography Hungary Mistopis Malta / Topography Malta Mistopis Monako / Topography Monaco Mistopis Nemecko / Topography Germany Mistopis Norsko / Topography Norway Mistopis Podkarpatska Rus / Topography CS Transcarpathia Mistopis Polsko / Topography Poland Mistopis Portugalsko / Topography Portugal Mistopis Rakousko / Topography Austria Mistopis Recko / Topography Greece Mistopis Rumunsko / Topography Romania Mistopis Rusko / Topography Russia Mistopis Slovensko / Topography Slovakia Mistopis Slovinsko / Topography Slovenia Mistopis Spanelsko / Topography Espana Mistopis Srbsko / Topography Serbia Mistopis Svedsko / Topography Sweden Mistopis svet / Topography other states Mistopis Svycarsko / Topography Swiss Mistopis Turecko / Topography Turkey Mistopis Vatikan / Topography Vatican Mistopis Velka Britanie / Topography Great Britain Namety / Motif postcards Namety vojenske / Postcards military Pohlednice nemecka propaganda / Postcards IIIrd Reich

Online bidding has ended

Sorted by
title | prices | numbers
Sort Type
ascensional | descending
Namety / Motif postcards
2101 umelecke, Muttich, zenske portrety 8ks bar. pohlednic 200
Open in new window
2102 umelecke, Muttich, secesni motiv, bar. litografie, prosla 1899 150
Open in new window
2103 umelecke, Muttich, secesni motiv, bar. litografie, prosla 1900 250
Open in new window
2104 umelecke, Muttich, secesni, Slovansky motiv, bar. litografie, neprosla 300
Open in new window
2105 umelecke, Muttich, secesni, zensky portret, bar. litografie, neprosla 200
Open in new window
2106 umelecke, Muttich, sokolsky motiv, bar. pohl. neprosla 200
Open in new window
2107 umelecke, novorocni pozdrav 1904, andilci se zvonkem, bar. litografie tlacena prosla 150
Open in new window
2108 umelecke, novorocni pozdrav,vlak a andilek, bar. litografie tlacena prosla 1909 200
Open in new window
2109 umelecke, orig. akvarel, prosla 1936, velmi dekorativni 750
Open in new window
2110 umelecke, Prodana nevesta, 3ks bar. pohlednic 100
Open in new window
2111 umelecke, portret zeny s vlcimi maky, bar. litografie prosla 1902 100
Open in new window
2112 umelecke, pozdrav od Ryna, pijaci vina, bar. litografie prosla 1898 150
Open in new window
2113 umelecke, Svab, cb. pohl. "To si upletou, to je nobl!" housky, prosla 1900 250
Open in new window
2114 umelecke, seceni bar. litograf. pohl. divky, vytlacovany ram., prosla 1922 300
Open in new window
2115 umelecke, seceni bar. litograf. pohl. mikulassky pozdrav, prosla 1900 150
Open in new window
2116 umelecke, seceni bar. litograf. pohl. mikulassky pozdrav, prosla 1901 150
Open in new window
2117 umelecke, seceni bar. litograf. pohl. prani k novemu roku, prosla 1900 500
Open in new window
2118 umelecke, seceni cb. pohl. divky, Francie, neprosla 250
Open in new window
2119 umelecke, secesni motiv, bar. litografie, prosla DA 200
Open in new window
2120 umelecke, U.C.Veneziani, bar. pohl., neprosle 200
Open in new window
Sorted by
title | prices | numbers
Sort Type
ascensional | descending