Řád Železné koruny, 2.tř. s válečnou dekorací a meči, období 1917-1918, pozlacený bronz, smalty, neznačeno, nová stuha, Marko 69b

Category

Austria Monarchy

Number: 356
Grading : 1/1
Starting price: 46000 CZK | 1.966,65 USD | 1.837,79 EUR

More photographies

  • Řád Železné koruny, 2.tř. s válečnou dekorací a meči, období 1917-1918, pozlacený bronz, smalty, neznačeno, nová stuha, Marko 69b