Moravská Ostrava - Ag medaile 1896, VI. moravské spolkové střelby v Moravské Ostravě, sign. F.X.Pawlik, na hraně punc Ag, 35,6 mm, 23,21 g., Hauser 5199, patina, ve spodní části zbroušená hranka
Number: 433 |
Grading :
0/0
Starting price:
20000
CZK
| 885,35 USD | 795,54 EUR
Achieved price:
29000
CZK
| 1.283,75 USD | 1.153,54 EUR