František Josef I. 1848-1916 - AR Medaile, Státní cena za chov koní, německý text, nesign., na hraně punc a značka J.C, 16,22 g., 40mm, hranky

Category

Medals by personality

Number: 1892
Grading : 1/1
Starting price: 1000 CZK | 47,89 USD | 41,20 EUR

More photographies

  • František Josef I. 1848-1916 - AR Medaile, Státní cena za chov koní, německý text, nesign., na hraně punc a značka J.C, 16,22 g., 40mm, hranky