449
Albrecht z Valdštejna (1583-1634), Ag medaile (2017), realizace Mincovna Kremnica, Ag 0,999, průměr 100 mm, 1025 g, náklad 39 kusů, etue, certifikát
50000
Kč
0/0
448
Albrecht z Valdštejna (1583-1634), Ag medaile na 300.výročí zavraždění (2016), realizace Mincovna Kremnica podle původního nářadí z roku 1934, Ag 0,999, průměr 100 mm, 994,9 g, náklad 39 kusů, etue, certifikát
50000
Kč
0/0
445
František Josef I. 1848-1916 - AE Medaile - na spojenectví s Německem 1914/1915, Sign. Neuberger, patinov. bronz 60 mm, Hauser.1365
1800
Kč
4000
Kč
0/0
443
František Josef I. 1848-1916 - AE Medaile 1892, Na návštěvu císaře Františka Josefa I. v Brně. Pozlacený bronz 43 mm, 24,86 g., signováno J. Tautenhayn, J. Christlbauer, Hauser 730
3000
Kč
3000
Kč
0/0
444
František Josef I. 1848-1916 - AE medaile k 50. výročí dělostřeleckého pluku č. 8. Od roku 1849 byl František Josef majitelem dělostřeleckého pluku č. 1, který byl v roce 1854 reorganizován a v roce 1855 se stal plukem 8. Bronz zasazený ve zlatém rámečku se závěsem, 31.24 g. Hauser 1162
1000
Kč
7800
Kč
0/0
446
Napoleon Bonaparte 1769-1821 - AE medaile na výročí bitvy u Slavkova, 2. prosince 1805, Ověnčená hlava Napoleona zprava, opis / císařské žezlo s okřídlenými blesky, opis. Bronz 40,5 mm, 35,75 g., signováno Andrieu F./Jaley F., ražba po r. 1880, na hraně značeno BRONZE
1500
Kč
0/0
447
Napoleon Bonaparte 1769-1821 - AE postříbřená medaile k dobytí Moskvy 1812, Ověnčená hlava Napoleona zprava, opis / Pohled na moskevské věže, opis. Postříbřený bronz 41 mm, 44,92 g., signováno Andrieu F., ražba po r. 1880, na hraně značeno Br
1500
Kč
0/0