1915
Odznak Polní pilot, typ 1913, František Josef I., koruna s pendiliemi, bronz zlacený, smalty, značeno CFR, varianta, mírně poškozený smalt v pravé pendilii
9000
Kč
12500
Kč
1
1916
Miniatura odznaku polního pilota, typ 1913 F.J.I., 27x25 mm, Marko495a
5000
Kč
5000
Kč
1
1917
Odznak Letec, typ Karel 1917, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.497, ex Aurea 66/2122
18000
Kč
18000
Kč
1
1918
Letecký odznak F.J.I., na reversu značka výrobce BSW v trojlístku, upínání na svislou jehlu, 65x60 mm
12000
Kč
14500
Kč
1