Saalauktionen -

Nicht angemeldeter Benutzer

Wählen Sie den Inhalt
Gefiltert: Rakousko-Uhersko ostatní dekorace Austria Monarchy other decorations |
filter löschen
Phaleristik
Notafilie
Numismatik

Die Internetauktion wird geschlossen: 17.05.2024 23:59

Einteilung nach
Bezeichnung | preis | Nummern
Einteilungsart
aufwärts | abwärts
Rakousko-Uhersko ostatní dekorace Austria Monarchy other decorations
375 Čepicový odznak 3. Armee, Karpaty 1914-1915, plech z bílého kovu, výrobce Entw. F. Swoboda, Bildh. Gurschner Wien VII/2, chybí svislá upínací jehla 300
320 In einem neuen Fenster öffnen 1 Kaufen
376 Čepicový odznak 21. KORPS 1916, plech z bílého kovu, výrobce Entw.V.Ltn.H.Bertle, Ausf.Atel.Gurschner, Wien VII/2, chybí vodorovná upínací jehla 400
1300 In einem neuen Fenster öffnen 1 Kaufen
377 Čepicový odznak 46. Sch. D. v. Urbanski, postříbřený tombakový plech, poškozené upínání, chybí vodorovná upínací jehla 300
360 In einem neuen Fenster öffnen 1 Kaufen
378 Čepicový odznak IR 6. Carl I. König von Rumänien, 1914-1915, plech z bílého kovu, poškozené upínání, chybí vodorovná jehla 300
379 Čepicový odznak IR 23. 1914-1916, tombakový plech, značka výrobce Atel. G. Gurschner Wien VII/2, chybí svislá jehla 300
1400 In einem neuen Fenster öffnen 1 Kaufen
380 Čepicový odznak Festung KRAKAU 1914-1915, tombakový plech, značka výrobce L.Chr.Lauer, Nürnberg-Berlin, uchycení na dvě packy 400
400 In einem neuen Fenster öffnen 1 Kaufen
381 Odznak příslušníků ponorkového loďstva, pozlacený bronz, smalty, na reversu značeno GES.GESCH. ÖSTERR. FLOTTENVEREIN, upínání na vodorovnou jehlu. 800
800 In einem neuen Fenster öffnen 1 Kaufen
382 Patriotický odznak, s motivem železného kříže, průměr 28 mm, postříbřený bronz, smalty, upínání na vodorovnou jehlu. 400
In einem neuen Fenster öffnen 1 Kaufen
383 Patriotický odznak, medailon s portréty Viléma II. a Františka Josefa I., na závěsu ve tvaru rakouské koruny s pendiliemi, upínání na vodorovnou jehlu, pozlacený bronz, smalty, 45x30 mm 500
850 In einem neuen Fenster öffnen 1 Kaufen
384 Patriotický odznak, ve tvaru bajonetu s nápisem WELTKRIEG 1914-1918, 40x10 mm., upínání na vodorovnou jehlu. 300
385 Osobnosti - František Josef I., pamětní medaile k výročí panování 1848-1908. Mladší poprsí mírně vlevo, opis / starší portrét vlevo, opis. Pozlacený bronz 29 mm, původní stužka 400
In einem neuen Fenster öffnen 1/1 Kaufen
Einteilung nach
Bezeichnung | preis | Nummern
Einteilungsart
aufwärts | abwärts