Řád rudé hvězdy č.235205, 4. typ, 3. varianta, značeno Monetnyj Dvor, stříbro, mírně poškozený smalt v levém spodním rameni hvězdy,

Nicht angemeldeter Benutzer

SSSR USSR

Nummer: 2778
Marke: -1/1
Ausrufpreis: 2500 CZK | 119,73 USD | 103,01 EUR

Weitere Fotografien

  • Řád rudé hvězdy č.235205,  4. typ, 3. varianta, značeno Monetnyj Dvor, stříbro, mírně poškozený smalt v levém spodním rameni hvězdy,