ČNS - ústředí, Praha - AR medaile Karel IV. 1978.Trůnící Karel IV. s žezlem a říšským jablkem, po stranách nápisy, opis / Motiv gotické výzdoby staroměstské mostecké věže, pod ním znaky, opis. Stříbro 40 mm, 29,74 g., na hraně punc Ag, ryzostní značka 750 a značka výrobce MK, signováno M. Knobloch, F.A1/14c
Nicht angemeldeter Benutzer
Ausrufpreis:
500
CZK
| 24,26 USD | 20,69 EUR
Erreichter Preis:
800
CZK
| 38,82 USD | 33,10 EUR