ČNS - ústředí, Praha - AR medaile Karel IV. 1978.Trůnící Karel IV. s žezlem a říšským jablkem, po stranách nápisy, opis / Motiv gotické výzdoby staroměstské mostecké věže, pod ním znaky, opis. Stříbro 40 mm, 29,74 g., na hraně punc Ag, ryzostní značka 750 a značka výrobce MK, signováno M. Knobloch, F.A1/14c

Nicht angemeldeter Benutzer

Medaile Medal

Nummer: 480
Marke: 0/0
Ausrufpreis: 500 CZK | 24,26 USD | 20,69 EUR
Erreichter Preis: 800 CZK | 38,82 USD | 33,10 EUR

Weitere Fotografien

  • ČNS - ústředí, Praha - AR medaile Karel IV. 1978.Trůnící Karel IV. s žezlem a říšským jablkem, po stranách nápisy, opis / Motiv gotické výzdoby staroměstské mostecké věže, pod ním znaky, opis. Stříbro 40 mm, 29,74 g., na hraně punc Ag, ryzostní značka 750 a značka výrobce MK,  signováno M. Knobloch, F.A1/14c