Brno - Výstava pošt. známek BRNO 1966 - stříbrná pozlacená plaketa o velikosti 50 x 50 mm, na zadní straně s vyrytým jménem Ing. Ladislav Dvořáček "jury", punc Ag 900, značka výrobce MK, 74,6 g, originální etue

Nicht angemeldeter Benutzer

Medaile Medal

Nummer: 1619
Marke: 0/0
Ausrufpreis: 1000 CZK | 48,05 USD | 41,24 EUR
Erreichter Preis: 1100 CZK | 52,86 USD | 45,36 EUR

Weitere Fotografien

  • Brno - Výstava pošt. známek BRNO 1966 - stříbrná pozlacená plaketa o velikosti 50 x 50 mm, na zadní straně s vyrytým jménem Ing. Ladislav Dvořáček