ČS. veliteský řád Jana Žižky z Trocnova I. stupeň, punc Ag 937, značka pozlaceno a značka výrobce mincovna Kremnica, originální etue, stužky, VM19, N33a

Nicht angemeldeter Benutzer

ČSR 1918 - 1948 Czechoslovakia 1918 - 1948

Nummer: 2048
Marke: 1/1
Ausrufpreis: 58000 CZK | 2.789,80 USD | 2.389,78 EUR
Erreichter Preis: 69000 CZK | 3.318,90 USD | 2.843,02 EUR

Weitere Fotografien

  • ČS. veliteský řád Jana Žižky z Trocnova I. stupeň, punc Ag 937, značka pozlaceno a značka výrobce mincovna Kremnica, originální etue, stužky, VM19, N33a