| 1692
200
Kč
DOP.
| 1693
graf. list - galerie tvurcu zn. - jednobar. ocelorytina, 1x anulat, 1x cislovany
200
Kč
/X/
| 1694
graficky list formatu B4 s portretem TGM - puvodni litografie prof. Jakuba Obrovskeho
500
Kč
| 1695
autorsky tisk J. Svengsbiras nametem "Toaleta mlade zeny" s vlastnorucnim podpisem, v pasparte, zaramovano
500
Kč
500
Kč
| 1696
sestava 4 ks grafickych listu ke 140. vyroci narozeni A. Muchy v ruznem provedeni, vsechny sign. autorem rytiny J. Tvrdon
500
Kč
| 1697
sestava arsiku a TL Belgie, Anglie, Lichtensteinsko, Rusko, Rumunsko, Mongolsko, Svycarsko ..., 200 EUR, zajimave
600
Kč
XX
| 1698
Nalepky - sestava rekl. a propag., spolkovych nalepek z prelomu stoleti v zasobniku formatu A5
300
Kč
460
Kč
| 1699
sestava 4 ks celistvosti z let 1920 - 40 z Madarska, Protektoratu, CSR I a Jugoslavie, zatizeno dopl. znamkami
200
Kč
DOP.
| 1700
sestava 10 ks zasobniku a vyberovych sesitu ruznych znamek Evropy a sveta
1500
Kč
1500
Kč
| 1701
1500
Kč
3200
Kč
| 1702
1500
Kč
1700
Kč
| 1703
sestava 9 ks zasobniku a vyberovych sesitu ruznych znamek Evropy a sveta
1500
Kč
1700
Kč
| 1704
sestava 9 ks vyberovych sesitu s ruznymi znamkami celeho sveta, k prohlednuti
200
Kč
340
Kč
O
| 1705
sestava 20 ks vyberovych sesitu se znamkami celeho sveta, zajimave, k prohlednuti
500
Kč
600
Kč
O
| 1706
dopisy Evropy a celeho sveta z let 1880 - 1980 v krabici, zajimave, k prohlednuti
1000
Kč
1000
Kč
DOP.
| 1707
sestava 5 ks dopisu z let 1900 - 1949 - Bulharsko, Nemecko, Polsko, Slovensko, Filipiny
200
Kč
DOP.
| 1708
prazdne nepouzite listy SCHAUBEK Madarsko r. 1970 - 78
200
Kč
| 1709
plaketa ve tvaru znamky k setkani Gasparovic - Putin v Mosve 2006, puncovane stribro v orig. etui
650
Kč