Sálové aukce - 77. jarní aukce mincí, papírových platidel, řádů a vyznamenání

Nepřihlášený uživatel

Zvolte obsah
Filtrováno: Rakousko-Uhersko ostatní dekorace Austria Monarchy other decorations |
zrušit filtr
Faleristika
Notafilie
Numismatika

Příjem písemných losů byl ukončen.

Řazení dle
názvu | ceny | čísla
Typ řazení
vzestupně | sestupně
Rakousko-Uhersko ostatní dekorace
355 Čepicový odznak 11 Armee - Tirol 1916, zinkový plach, na reversu částečně nečitelná značka výrobce, upínání na vodorovnou jehlu 600
1200 Otevřít v novém okně 1
356 Čepicový odznak Sch 21 (schützenregiment St. Pölten), tombakový plech, vlevo dole signováno K. Schwetz, Ott., na reversu značka výrobce G. Gurschner Wien VII., upínání na svislou jehlu 1200
2000 Otevřít v novém okně 1
357 Čepicový odznak Viribus unitis 1915, čtyři panovníci ústředních mocností, Fr. Josef I., Mehmed V., Ferdinand I. a Wilhelm II., tombakový plech, upínání na vodorovnou jehlu, poškozený úchyt 400
460 Otevřít v novém okně 1
358 Čepicový odznak polní maršál arcivévoda Friedrich, bronzový plech, vlevo dole signováno R. Marschall 1915, upínání na vodorovnou jehlu 400
400 Otevřít v novém okně 1
Řazení dle
názvu | ceny | čísla
Typ řazení
vzestupně | sestupně