2261
Řetízek miniatur, Stříbrná vojenská záslužná medaile Signum Laudis s meči Karel I., postř. bronz, br. med. za statečnost F.J.I., med. na 50 let vlády F.J.I., stř. med. za statečnost Karel, med. za zranění, maďarská pam. med. na I. sv. válku a bulharská pam. med. na I. sv. válku
2900
Kč
1/1
2262
Čepicový odznak K.u.K. I.R. No. 81, bronz, zapínání na vodorovnou jehlu
500
Kč
2000
Kč
1/0
2263
Čepicový odznak Eisenbahn Sicherung, značka výrobce Atel. G. Gurschner Wien VII/2, bronzový plech, zapínání na svislou jehlu
500
Kč
700
Kč
1/1
2264
Pamětní odznak čs dobrovolce z let 1918-19, VM8, N8b
300
Kč
1/1
2265
Československá vojenská medaile Za zásluhy, stříbrná a bronzová, 2 ks. VM13, N19,b,d,
600
Kč
1100
Kč
1/1
2266
Členský odznak Mezinárodní unie barmistrů v Republice československé, od r. 1925 čs.sekce organizace GENEVOISE - spolku hotelových, restauračních a kavárenských zaměstnanců se sídlem ve Švýcarsku v Ženevě. Smaltovaný kruhový terčík s nápisem Genevoise na ozdobné plechové podložce, dole přívěsek v podobě šesticípé hvězdy s plastickou zeměkoulí, kde na páskách je nápis AMICI INSTITUONIS SOLIDARITAE FUNDAT 1877 (přátelé solidární /podpůrné/ společnosti založené r.1877)- mezi kroužky přívěsku vložen malý plastický erb města Ženevy
3000
Kč
1/1
2267
Vyznamenání - Za zásluhy o výstavbu II. vydání po roce 1960 ČSSR č.13421, punc Ag 900, značka výrobce ZUKOV, originální etue, VM33, N131
300
Kč
300
Kč
1/1
2268
Řád rudé hvězdy ČSSR č.4995, punc Ag 900, značka výrobce ZUKOV, VM42, N141
1800
Kč
1900
Kč
1/1
2269
Řád rudého praporu práce ČSSR č.13523, punc Ag 925, značka výrobce ZUKOV, originální etue, VM45, N151
1500
Kč
1/1
2270
Řád rudé hvězdy práce ČSSR č.9363, punc Ag 925, značka výrobce ZUKOV, originální etue, VM46, N153
1600
Kč
1/1
2271
Medaile - Za upevňování přátelství ve zbrani II. a III. třída, VM55, N167-8
450
Kč
500
Kč
1/1
2272
Čestný odznak ZASLOUŽILÝ VYNÁLEZCE zlatý odznak, pozlacený bronz, smalt, N184a
500
Kč
900
Kč
1/1
2273
Čestný odznak ZASLÚŽILÝ VYNÁLEZCA stříbrný odznak, postříbřený bronz, smalt, slovenská verze, N184d
450
Kč
900
Kč
1/1
2274
Odznak Mistr sportu č.379, punc Ag 900, výrobce Zukov Praha, N188a
600
Kč
750
Kč
1/1
2275
Odznak Mistr sportu, punc Ag 900, výrobce Zukov Praha, N188a
500
Kč
1000
Kč
1/1
2276
Medaile 40. výročí osvobození Ostravy 1945-1985, bronz
200
Kč
1/1
2277
Odznak přeborník ministerstva vnitra, výrobce Zukov Praha, průměr 50mm, původní etue
600
Kč
2300
Kč
1/1
2278
Odznak pohotovostního útvaru VB do r. 1961, upevnění na šroub
600
Kč
1/1
2279
Odznak pohotovostního útvaru VB po r. 1961, upevnění na šroub
400
Kč
1/1
2280
Odznak pohotovostního útvaru VB po r. 1961, upevnění na šroub, pozdější varianta
200
Kč
1/1