Sálové aukce - 26. písemná aukce poštovních známek a papírových platidel

Nepřihlášený uživatel

Zvolte obsah

Příjem písemných losů byl ukončen.

Řazení dle
názvu | ceny | čísla
Typ řazení
vzestupně | sestupně
Pohlednice mistopis CSR / Postcards CS
1201 Names?, cb. dvouzaberova pohl., post. prosla 1898 350
Otevřít v novém okně DOP.
1202 Names?, cb. pohl., zamek a knihovna, prosla 1898 1000
Otevřít v novém okně DOP.
1203 Napajedla, bar. pohl., zamek, prosla 400
Otevřít v novém okně DOP.
1204 Napajedla, cb. dvouzaberova pohl., divci ústav Ludmila, prosla 1914 450
Otevřít v novém okně DOP.
1205 Nemcany (okr. Vyskov), bar. vicezaberova pohl., post. neprosla 450
Otevřít v novém okně DOP.
1206 Nove Dvory u Rouchovan, cb. pohl., post. prosla 1915 450
Otevřít v novém okně DOP.
1207 Nove Hvezdlice, cb. pohl., prosla 1913 400
Otevřít v novém okně DOP.
1208 Nove Syrovice, cb. trizaberova pohl., prosla 1901, odpadena zn. 400
Otevřít v novém okně DOP.
1209 Novy Hrad - zricenina, cb. pohl., okoli Brna, neupotrebena 100
Otevřít v novém okně DOP.
1210 Novy Hrad - zricenina, cb. vicezaberova pohl., okoli Brna, prosla 1898 150
Otevřít v novém okně DOP.
1211 Novy Rousinov, cb. pohl., post. prosla 1918, odpadena zn. 400
Otevřít v novém okně DOP.
1212 Novy Rousinov, cb. vicezaberovy pohl., prosla 1898 450
Otevřít v novém okně DOP.
1213 Oderberg, cb. fotopohl., hotel Scholz, prosla 1909 150
Otevřít v novém okně DOP.
1214 Ochoz, cb. dvouzaberova pohl., prosla 1910 450
Otevřít v novém okně DOP.
1215 Olomouc, jednobar. okenkova litografie, dlouha adresa Gruss aus Olm?tz 250
Otevřít v novém okně DOP.
1216 Olomouc, jednobar. pohlednice, dlouha adresa, Gruss aus Olm?tz (Cisarske jubilejni slavnosti ...), pouzita 1898, dobra kvalita 350
Otevřít v novém okně DOP.
1217 Olomouc, bar. pohl., Narodni d?m, prosla 1902 350
Otevřít v novém okně DOP.
1218 Olomouc, bar. pohl., Narodni d?m, zlacena okna, prosla 300
Otevřít v novém okně DOP.
1219 Olomouc, bar. 10-ti zaberova pohl., prosla 1911 150
Otevřít v novém okně DOP.
1220 Olomouc, cb. pohl., Vzlet inz. Kaspara, neprosla 300
Otevřít v novém okně DOP.
Řazení dle
názvu | ceny | čísla
Typ řazení
vzestupně | sestupně