Uhersko, Karel VI. 1711-1740 - AR medaile 1734, nesign., na úmrtí Stephena Wesselenyho, 16,9g, patina, Resch. 136

Nepřihlášený uživatel

Medaile Medal

Číslo: 1686
Značka: 0/0
Vyvolávací cena: 22000 CZK | 1.052,13 USD | 905,72 EUR

Další fotografie

  • Uhersko, Karel VI. 1711-1740 - AR medaile 1734, nesign., na úmrtí Stephena Wesselenyho, 16,9g, patina, Resch. 136