Stříbrná medaile za statečnost 2. třídy, 9. vydání 1917-1918 Karel, na hraně punc hl. punc. úřadu Vídeň, A v kroužku, medailér KAUTSCH, původní vojenská stuha, k tomu stejná stříbrná bez stuhy a 3x bronzová, z toho dvě poškozené, Marko235a, 236a, celkem 5 ks.
Rakousko-Uhersko
Vyvolávací cena:
800
CZK
| 38,26 USD | 32,94 EUR
Dosažená cena:
1300
CZK
| 62,17 USD | 53,52 EUR