František Josef I., Ag medaile 1898, V. Rakouské spolkové střelby 1898, panoráma Vídně, žena u stromu dopisuje dataci / FJI, profil zprava sign.: SCHARFF Ag 37 mm Taul 980, patina
Medaile střelecké
Vyvolávací cena:
8000
CZK
| 345,57 USD | 323,36 EUR