Masaryk Tomáš Garrigue 1850-1937 - AR medaile 1938, na úmrtí prezidenta 14.9.1937. Portrét prezidenta zleva, pod krkem položena vavřínová ratolest, opis / mezi palmovými větvemi stojí ve smutečním rouchu zahalená symbolická postava Osvěty, zvedající kahan, opis. Stříbro, puncované na hraně 987, 30 mm, 14,46 g., signováno O. Španiel, Novák 01.138a, Aurea M14e
Medaile podle osobností
Vyvolávací cena:
400
CZK
| 19,35 USD | 16,53 EUR
Dosažená cena:
480
CZK
| 23,22 USD | 19,83 EUR