Masaryk Tomáš Garrigue 1850-1937 - AR medaile 1938, na úmrtí prezidenta 14.9.1937. Portrét prezidenta zleva, pod krkem položena vavřínová ratolest, opis / mezi palmovými větvemi stojí ve smutečním rouchu zahalená symbolická postava Osvěty, zvedající kahan, opis. Stříbro, puncované na hraně 987, 30 mm, 14,46 g., signováno O. Španiel, Novák 01.138a, Aurea M14e

Nepřihlášený uživatel

Medaile podle osobností

Číslo: 538
Značka: 0/0
Vyvolávací cena: 400 CZK | 19,35 USD | 16,53 EUR
Dosažená cena: 480 CZK | 23,22 USD | 19,83 EUR

Další fotografie

  • Masaryk Tomáš Garrigue 1850-1937 - AR medaile 1938, na úmrtí prezidenta 14.9.1937. Portrét prezidenta zleva, pod krkem položena vavřínová ratolest, opis / mezi palmovými větvemi stojí  ve smutečním rouchu zahalená symbolická postava Osvěty, zvedající kahan, opis. Stříbro, puncované na hraně 987, 30 mm, 14,46 g., signováno O. Španiel, Novák 01.138a, Aurea M14e