Praha - AR Medaile 1898 (Šmakal, Wurzel) - Výstava architektury a inženýrství v Praze roku 1898 spojená s výstavou motorů a pomocných strojů s přidruženou výstavou vynálezů a s odbornou výstavou klempířů zemí koruny české. Čechie sedí u vavřínového keře / nápis, dvojitý opis. Stříbro průměr 55 mm, 50,33 g. signováno Šmakal, Wurzel, na hraně punc Ag a značka výrobce JK, původní etue.
Medaile podle měst
Vyvolávací cena:
3000
CZK
| 133,69 USD | 119,43 EUR
Dosažená cena:
3200
CZK
| 142,60 USD | 127,39 EUR