ČNS - ústředí, Praha - AR medaile 100 let numismatické společnosti. Sedící sv. Eligius u kovadliny, vlevo vyobrazení historické mince, opis / polonahá žena secesního stylu v pokleku s rozevlátými šaty, opis. Stříbro 50 mm, na hraně punc Ag, ryzost 999, 3 OZ., signováno FM ( Mária Filová), náklad 450 ks., původní etue, certifikát. F.A1/47b
Vyvolávací cena:
2800
CZK
| 120,07 USD | 111,78 EUR
Dosažená cena:
5000
CZK
| 214,41 USD | 199,60 EUR