Zlatá medaile za statečnost, 9. vydání 1917-1918 Karel, na hraně punc hl. punc. úřadu Vídeň, A v kroužku a ryzostní značka 835, pozlacené stříbro, medailér KAUTSCH, původní trojúhelníková stuha s písmenem "K" pro důstojníky, Marko233+A01c
Rakousko-Uhersko Austria Monarchy
Vyvolávací cena:
15000
CZK
| 646,55 USD | 594,06 EUR