356
Řád Železné koruny, 2.tř. s válečnou dekorací a meči, období 1917-1918, pozlacený bronz, smalty, neznačeno, nová stuha, Marko 69b
46000
Kč
1/1
357
Vojenský záslužný kříž III. třídy, na závěsném očku punc Ag a značka výrobce FR (F. Rothe), půvoní luxusní etue, značená ROTHE NEFFE WIEN, Marko 134f
8000
Kč
8000
Kč
1/1
358
Vojenský záslužný kříž III. třídy s válečnou dekorací, na závěsném očku punc Ag a značka výrobce VM (Vincenz Mayer´s Söhne Wien), původní vojenská stuha s meči, ministužka, původní etue značená V. Mayers Söhne, WIEN, Marko136f
6000
Kč
6000
Kč
1/1
359
Stříbrný Záslužný kříž s korunou, na kroužku punc Ag a značka výrobce Wilh. Kunz Wien X, původní vojenská stuha s meči, původní etue, na spodní straně značená ETUIS & CASSETTTEN FABRIK J G.BERGMANN, Marko140c
6000
Kč
1/1
360
Stříbrný Záslužný kříž, na kroužku punc Ag a značka výrobce V. Mayers Söhne Wien, na horním rameni prasklý smalt, původní civilní stuha, původní etue značená V MAYERS SÖHNE WIEN, na spodní straně etue letopočet 1883, Marko141b
5000
Kč
1/1
361
Stříbrná vojenská záslužná medaile Signum Laudis F.J.I., na kroužku punc Ag a značka výrobce VM (Vincent Mayer Wien), původní vojenská stuha s meči, Bronzová vojenská záslužná medaile Signum Laudis F.J.I., zlacený bronz, původní vojenská stuha s meči, Marko146a,148b, k tomu původní etue a udělovací dekrety
18000
Kč
1/1-
362
Stříbrná vojenská záslužná medaile Signum Laudis F.J.I., uherský typ, varianta s hrubým vousem, postříbřený bronz, původní vojenská stuha, původní etue značená G.A.SCHEID, WIEN, BUDAPEST, Marko146d
6000
Kč
1/1
363
Stříbrná vojenská záslužná medaile Signum Laudis, Karel, Ag, na hraně značka hlavního puncovního úřadu ve Vídni, A v kroužku, původní voj. stuha s meči, původní etue, M147a
6000
Kč
6000
Kč
1/1
364
Bronzová vojenská záslužná medaile Signum Laudis F.J.I., zlacený bronz, původní vojenská stuha, Marko148b
1200
Kč
1600
Kč
1/1
365
Bronzová vojenská záslužná medaile Signum Laudis F.J.I., uherský typ, varianta s hrubým vousem, původní civilní stuha, původní etue značená SCHEID G.A. BUDAPEST, Marko148d
4000
Kč
1/1
366
Bronzová vojenská záslužná medaile Signum Laudis Karel, pozlacený bronz, na hraně značka BRONZE, původní vojenská stuha s meči, Marko149a
1400
Kč
1600
Kč
1/1
367
Vyznamenání za Zásluhy o Červený kříž, Důstojnický čestný odznak s válečnou dekorací, punc Ag, značka výrobce G.A.S. (G.A.SCHEID BUDAPEST),upínání na dvě packy, původní etue značená stejnou firmou, Marko159a
24000
Kč
24000
Kč
1/1
368
Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený Kříž II.tř. bez válečné dekorace, původní stuha, na závěsném očku punc Ag a značka várobce G.A.S. (G.A.SCHEID WIEN), původní etue značená stejnou firmou, Marko 160a
9000
Kč
1/1
369
Kříž Mariánů, na závěsném očku a kroužku puncy Ag, původní stuha, originální etue značená (ROTHE & NEFFE, Wien), Marko167c
16000
Kč
1/1
370
Udělovací dekret na Mariánský kříž Řádu německých rytířů, udělený 1. června 1916, vlastnoručně podepsaný arcivévodou Eugenem, zarámovaný 54x42 mm
11000
Kč
1
371
Stříbrná medaile za statečnost, 2. třídy, 8. vydání 1914-1917 F.J.I., původní trojúhelníková stuha, na hraně značka A v kroužku, Marko231a
600
Kč
600
Kč
1/1
372
Bronzová medaile za statečnost, 8. vydání 1914-1917 F.J.I., původní trojúhelníková stuha, Marko232a
300
Kč
600
Kč
1/1
373
Vojenský služební kříž pro důstojníky II.tř. za 40/35 let služby, 3. vydání z let 1890 - 1918, pozlacený bronz, původní stuha, původní etue, Marko370a
14000
Kč
1/1
374
Záslužná medaile Za 40 let věrné služby z r. 1898, na stuze pro civilní osoby, bronz, Marko382b
600
Kč
650
Kč
1/1